DINAMO - RIJEKA 0:0
ZAGREB - Stadion u Maksimiru. Gledatelja: 12.066. Glavni sudac: Strukan (Split) 6. Pomoćni suci: Zobenica (Velika Gorica) i Jakšić (Split). Četvrti sudac: Zebec (Cestica). VAR: Pejin i Starčević. Delegat: Kolesarić (Osijek). Kontrolor sudaca: Vučemilović (Višnjevac).
DINAMO: Zagorac 8, Ristovski 5,5, Theophile - Catherine 6, Torrente 6, Ogiwara 5,5, Mišić 5,5 (od 61. Bernauer 5,5), Ademi 6 (od79. Rog -) Baturina 6 (od 71. Kačavenda 5,5), Špikić 5,5 (od 61. Hoxha 5,5) , Pjaca 6 (od 61. Mbuku 5,5), Kulenović 5,5. Trener Bjelica 5,5.
RIJEKA: Zlomislić 7, Smolčić 6,5, Majstorović 7, Galešić 7, Devetak 6,5, Selahi 6,5, Petrović 5,5, Janković 6,5, Pašalić 6,5 (od 90+3 Bogojević -), Djouahra 7 (od 76. Gojak -), Fruk 7. Trener Đalović 7.
Ocjena utakmice: 6,5.
Igrač dvoboja: Zagorac (Dinamo).
Rijeka je imala četiri šanse i trebala je pobijediti. Dinamo je spasio vratar Zagorac u 38. godini. Mediji jesenas hvale vodeće Dinamove ljude Zajeca i Marića kako su napravili sjajan prijelazni rok, hvali ih i trener Bjelica, ali to je sve pogrešno. Ni Bjelica nije onaj iz svoga prvoga mandata. On se slabo kontrolira i stalno je na rubu incidenta - već je i jednu europsku utakmicu zbog kazne bio u gledalištu - iako baš ni Strukan iz Splita nije trebao biti delegiran za ovaj susret, uoči najvećeg derbija između Hajduka i Dinama. Na žalost, naše društvo je opterećeno teorijom zavjere!