ŠIBENIK – DINAMO 0:4 (0:1).
ŠIBENIK – Stadion Šubićevac: Gledatelja: 1991. Glavni sudac: Pajač 6,5 (Sv. I. Zelina). Pomoćni suci: Zobenica (V. Gorica) i Geller (Sv. I. Zelina). Četvrti sudac: Terzić (Podstrana). VAR: Bebek (Rijeka) i Radić (Split). Delegat: Bračko (Đelekovec). Kontrolor: Conjar (Osijek).
ŠIBENIK: Filipović 6,5 – Gržan 6, Cvek 6, Morrison 6, Žuta 6, Kolega 5,5 – Bakić 5,5 (od 46' Božić 5,5), Pozo 6 (od 63' Roca 5,5), Kavelj 5,5 (od 63' Majić 5,5) – Santini 5,5 (od 75' Kulušić /), Laća 6. Trener Vidović: 6.
DINAMO: Nevistić 7 – Pierre-Gabriel 6,5 , Ristovski 6, Galešić 6, Franjić 6 (od 76' Moharrami /)– Sučić 6,5 (od 78' Rog /), Mišić 6 – Stojković 6,5 (od 63' Kačavenda 6), Baturina 6,5 , Pjaca 6,5 (od 76' Mbuku /) – Kulenović 7,5 (od 76' Kanga 7). Trener Perković: 7.
STRIJELCI: 0:1 Kulenović (14'), 0:2 Santini AG (48'), 0:3 Kulenović (70'), 0:4 Kanga (85').
IGRAČ DVOBOJA: Kulenović (Dinamo).
OCJENA DVOBOJA: 6,5.
Dinamo je ponovo nakon više od mjesec dana uspio povezati dvije pobjede, skor novog trenera Perkovića zasada je besprijekoran s gol razlikom 6:0. Svakako pobjedu na Šubićevcu uveličao je i Zvonimir Boban svojim prisustvom, za nadati je se da će dani s njim kao predsjednikom uprave biti svjetliji.